پاک کردن تتو

توسط

پاک کردن تتو

پاک کردن تتو

در حال حاضر انجام خالکوبی و تاتو طرفداران فراوانی را به خود جلب نموده بطوریکه این امر تبدیل به امری متداول شده است .
گاهی اوقات تاتو روی بدن یا روی ابروها را به درستی انتخاب نمی کنیم و در اکثر مواقع دیده شده شخص در کوتاهترین زمان حتی همان روز خالکوبی از انجام اینکار پشیمان شده و در صدد پاک کردن آن بر مي آید.
روش های متعددی برای از بین بردن تاتو وجود دارد که بسیاری از آن ها منسوخ شده اند .

در گذشته برای از بین بردن تاتو از روش هایی نظیر سایش پوست و یا مواد اسیدی استفاده می شد .امروزه اما پاک کردن تاتو بسته به عوامل مختلفی همچون سطحی یا عمیق بودن آن انجام می گیرد .شرایط دیگری نظیر میزان حرفه ای بودن رنگ جوهر نیز در پاک کردن تاتو بسیار تاثیر گذار است.

روش های پاک کردن تاتو دائم :

لیزر :

حذف تاتو با لیزر یک عمل غیرتهاجمی است که با استفاده از اشعه لیزر، اقدام به شکستن رنگدانههای زیر پوست میکند و کمترین احتمال آسیب برای سلولهای اطراف رنگدانه را دارد .برای پاک کردن خالکوبی و تاتوها امروزه بیشتر از لیزرهای )استفاده میشود،مزیت این نوع از لیزرها تاباندن انرژی نوری بالائی در فاصله زمانی بسیار کوتاهی به Qswitch( کیوسوئیچ پوست است.
تعداد جلسات درمان در این روش بر اساس عمق رنگدانه و نوع رنگ معین می شود.
عدم پاسخ کامل در رنگدانه های مختلف و تعدد جلسات درمانی استفاده از این روش را محدود کرده است.

ریمور:

“اصل آمریکا بهترین ریمور جهان با بالاترین کیفیت می باشد Rejuvi ریمور بدون بر جای گذاشتن اسکار است ، این ریمور تاتو جز ریمور های بسیار حرفه ای جهت پاک کردن تاتوهای قدیمی در این روش پس از بی حسی از یک ابزار نیدل تراپی با سرعت بالا ستفاده می شود و سوراخ های ریز در سطح پوست ایجاد که دارای خاصیت ترکیب به اکسید های فلزی موجود در رنگدانه است استفاده می Rejuvi شده، سپس از کوکتل مخصوص شود.
جلسات درمانی در این روش کوتاه بوده و در اکثر مواقع می توان تاتوهای کوچک را تنها در یک جلسه پاک نمود.
در اکثر موارد درمان در یک جلسه کفایت می کند با این وجود در مواردی که رنگدانه در قسمت های عمقی تر قرار گرفته باشد .  ممکن است دو یا سه جلسه درمان انجام شود.


پست های توصیه شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button