لیفت صورت (با نخ و فیلر)

لیفت صورت (با نخ و فیلر)
توسط

-لیفت صورت (نخ و ژل):

یکی از جدیدترین روش های درمان افتادگی و شلی پوست استفاده از نخ های PDO می باشد. این نخ ها در دو نوع خاردار COG و بدون خار تولید میشوند که نوع خاردار آن پس از قرار گرفتن در زیر پوست و به دلیل درگیر شدن خارها با بافت زیر جلدی سبب لیفت و کشیده شدن پوست در مسیر مورد نظر پزشک میشود و افتادگی های صورت ، گردن ،غبغب ابرو ،سینه ها ، باسن و سایر مناطق را بدون نیاز به انجام جراحی های سنگین به شکل چشمگیری برطرف میکنند.انواع نخ های بدون خار با ایجاد شبکه در زیر پوست باعث افزایش قوام و سفتی پوست شده و مانع ایجاد افتادگی ناشی از افزایش سن میشود.

این نخ ها پس از چند ماه به طور کامل جذب میشونداما تغییرات بافتی و اثرات لیفت و جوانسازی که توسط انها ایجاد میشود تا چندین سال باقی میماند.ازین نخ ها میتوان جهت پرکردن خطوط و چین و چروک های صورت و بدن استفاده نمود.

ژل ها از مواد مختلف طبیعی، انسانی (از مواد بدن انسان) ساخته می‌شوند که به طور طبیعی و با غلظت بالا در بافت زمینه‌ای پوست و در بافت‌های نگه دارنده بدن ما وجود دارد که با افزایش سن غلظت و مقدار آن کاهش می‌یابد و این کاهش در پوست مسبب ایجاد شلی و چروک می‌باشد. بنابراین تزریق فیلرهایی از این جنس می‌تواند باعث ترمیم و احیاء چروک‌ها، پر کردن شیار‌های طبیعی مثل خطوط خنده ، شقیقه ، گونه ،فک و چانه‌ و همچنین سفتی و لیفتینگ پوست شود.

از جمله ژل های پرکاربرد میتوان به هیالورونیک اسید، فیلرهای پلی لاکتیک اسید و فیلرهای هیدروکسی آپاتاید اشاره کرد که امروزه در جهان استفاده از هیالورونیک اسید ها بسیار گسترده و پرکاربرد می باشد.


پست های توصیه شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button