پاکسازی و آبرسانی صورت

پاکسازی و آبرسانی صورت
توسط

فیشیال:

پاکسازی ،اکسی پیلینگ(لایه برداری)و درمان های حرفه ای پوست های خشک ،چرب،حساس،لک دارو درمان چین و چروک )که یکی از با کیفیت ترین برندها در زمینه مراقبت ESTHERMافتادگی پوست با استفاده از محصولات سالنی برند استادرم ( های تخصصی پوست میباشد همراه با ماساژهای مخصوص صورت انجام میشود.

درمان های حرفه ای کف سر،موهای خشک،چرب،نازک و آسیب دیده  سوخته و درمان ریزش های هورمونی،واکنشی و فصلی و نیز کراتینه سازی مو با استفاده از محصولات حرفه ای برند رنه فورترر   RENE FURTERER   انجام میشود .

-میکرودرم چیست؟

ميکرودرم ابريژن روشي است كه کل پوست را در معرض تماس با يک ماده معدني بي ضرر که همان پودر اکسيد آلومينيوم مي باشد قرار مي دهد که اين پودر با داشتن کريستال هاي ريز باعث مي شود پوست ساييده شده و بافت هاي مرده از بين رفته و ترميم پوست فعال گردد.

از بين بردن ضخامت پوست منجر به بهتر شدن تبادلات فيزيولوژي پوست و همچنين تحريک کلاژن سازي براي تقويت قوام پوست با تحريک فيبروبلاست ها و شکستن مقاومت پوستي براي همکاري با ساير درمان هاي دارويي پوستي و موثرتر شدن داروها مي شود.

اين روش را مي توان علاوه بر صورت، براي اصلاح ضايعات گردن، بازوها، پشت دست ها و نيز براي کساني که پوستي تيره دارند و لايه برداري شيميايي نمي توانند انجام دهند، به کار برد.

 ميکرودرم ابريژن براي بهبود مشکلاتي از قبيل :

١-جوانسازي و شفافيت پوست

٢-رفع جاي جوش

٣-ازبين بردن لك هاي پوستي

٤- درمان اسكار

٥-كمك به درمان منافذ باز صورت

٦-ازبين بردن جوش هاي سر سياه

٧-كنترل آكنه و جوش هاي فعال

مورد استفاده قرار ميگيرد.

-گالوانيك چیست؟

دستگاه گالوانيك دارای سه عملکرد اختصاصی با استفاده از هشت پروب جانبی به ترتیب زير ميباشد:

١-دزن یا پاکسازی (Desinc)

دزن (-Desinc) يكي از مراحل دستگاه گالوانيك است كه با استفاده از جریان الکتریکی تنظیم شده و در حد معین به پاکسازی عمیق انواع پوست، تخلیه منافذ و رفع به اصطلاح منطقه تی (T-Zone)می پردازد.

٢- گالوانیک یا آبرسانی (Galvanic-Hydration)

هیدرودرمی (Hydrodermi) دومين مرحله ي دستگاه گالوانیک ميباشد، كه در حقیقت با استفاده از جریان الکتریکی تنظیم شده و در حد معین، ژل آبرسانی (ژل هیدوردرمی)را یونیزه نموده و آن را به لایه های عمیق پوست هدایت می کند. لذا هدایت ترکیبات ژل آبرسان به لایه های پوست باعث آبرسانی بهتر، موثرتر پوست خواهدشد.

٣-فرکانس بالا (High Frequency)

در اين قسمت براي تنظيم چربي پوست و نرمال كردن آن از گاز اوزون استفاده ميشود كه با آزادكردن گاز اكسيژن و جرقه هايي كه ميزند منافذ پوست را پاكسازي ميكند و همچنين تخليه ي بيش از حد چربي را كنترل ميكند.

اين روش موجب :

١.روشن تر و صاف شدن پوست

٢.بهبود و درمان جوش ها و آکنه

٣.جوان تر شدن و ایجاد ظاهری زیبا بر روی پوست صورت

٤.آبرسانی , و رفع خشکی پوست

٥.موجب رساندن اکسیژن لازم به لایه های زیرین پوست

٦.سلولهای مرده پوست را که موجب تغییر رنگ  شده اند را پاک می کند

٧.منافذ باز پوست را می بندد

٨.چین و چروک پوست و خطوط روی پوست را کاهش می دهد.

٩.ازبين بردن تيرگي دور چشم نيز ميشود.

اين متدبدون درد است و نیاز به بستری و استراحت بعد از درمان ندارد.

با جلسات درمانی منظم، دستگاه گالوانیک می تواند به مرور زمان تمامي موارد فوق را برطرف سازد و البته شما می توانید اثرات آن را پس از چند جلسه مشاهده کنید.


پست های توصیه شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button