لیفت و سفت کردن پوست بدون جراحی

توسط

-لیفت و سفت کردن پوست بدون جراحی؟

با استفاده از موادی که خاصیت جذب تاخیری در بدن داشته و باعث تحریک و کشاندن سلولهای بازسازی کننده پوست به محل درمان میشوند، نخهایی تولید شده که بر حسب نوع و محل استفاده میتوانند باعث لیفت و کشیدن پوست صورت و بدن ، سفت کردن و جوانسازی پوست ، از بین بردن چین و چروکها و خطوط پوست ، حجم دهی و فرم دهی صورت و بدن و لاغری موضعی ميشوند.

نخها در شکلها ، طولها ، ضخامتها و با سوزنهای مختلفی ساخته میشوند که اصلی ترین گروه آنها نخهای خاردار (COG) هستند. خارهای ریز موجود در سطح این نخها به محض قرارگیری در عمق پوست در بافتهای مجاور قفل شده و به این ترتیب با کشیدن آنها پوست مناطق مجاور کشیده شده و اثر لیفت کنندگی آنها آشکار میشود.

گروه دیگر نخها، انواع بدون خار هستند که به خاطر اثرات پرکنندگی ، حجم دهی ، سفت کنندگی و جوانسازی پوست و نیز از بین بردن چاقی های موضعی مورد استفاده قرار میگیرند. با استفاده از نخهای موجود امکان لیفت و جوانسازی اکثر نقاط بدن مثل صورت ، ابرو و گوشه چشم ، گردن ، سینه و باسن و همچنین لاغری موضعی در تمام نقاط بدن امکان پذیر است.

-شروع و دوام اثر درمان با نخ :

بلافاصله پس از قرارگیری نخهای خاردار جهت لیفت پوست ، شاهد اثر چشمگیر آنها در کاهش افتادگی و خطوط پوست خواهیم بود ولی این تنها 30 تا 40 درصد از نتیجه نهایی است و اوج اثر درمان با کامل شدن روند جذب نخها و ساخت رشته های کلاژن و فیبرین دور آنها ایجاد خواهد شد که نیازمند زمانی بین 7 تا 12 ماه است. بدیهی است نگهداری صحیح محل درمان ، ترمیم درمان در زمانهای مناسب و بکار بستن روشهای تکمیلی درمانی شرط لازم رسیدن به بهترین نتیجه است و در چنین شرایطی میتوان تا سالها نتایج بدست آمده را حفظ کرد.


پست های توصیه شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button