لیفت بینی بدون جراحی(با نخ و فیلر)

لیفت بینی بدون جراحی(با نخ و فیلر)
توسط

لیفت بینی بدون جراحی

-اصلاح غير جراحي بيني:

لیفت بینی بدون جراحی: اصلاح غير جراحي بيني یا “nose jab “ یکی از روش های اصلاح و زیبایی بینی است که در سالهای اخیرمورد استقبال زیادی قرار گرفته است. زیبایی بینی  بدون عمل جراحی یک انتخاب عالی و مقرون به صرفه برای افرادی است که دوست دارند ظاهر زیباتری به دست آورند بدون اینکه تحت عمل سنگین جراحی بینی قرار بگیرند.

امروزه، اکثر مردم به دنبال روش های کم خطر و با عوارض کمتر و هزینه کمتر هستند و با توجه به عوارض جراحی های بینی، پزشکان در پی راههای ساده تر براي رفع بعضی از مشکلات ظاهری بینی هستند.

اصلاح غير جراحي بيني در مواردی که بینی فرد دارای نوک افتاده باشد و یا روی بینی قوز مشاهده شود و حتی برای بینی های گوشتی و عمل شده قابل انجام است.

البته در این چند مورد هم حتماً باید شدت این نقایص بررسی شود و درصورتی که پزشک صلاح بداند این روش غیرجراحی را به بیمار پیشنهاد می دهد.

این روش نیز جلوی خیلی از جراحی های بینی غیر ضروری را خواهد گرفت. در مطالعه هاي كه انجام شده است بیش از نیمی از جراحی های بینی واقعاً غیرضروری بوده و می توان با روش غیرجراحی آن را ترمیم و اصلاح كرد و جلوی بسیاری از هزینه ها و عوارض را گرفت.

روش اول تزریق  ژل است و بیشترین کاربرد را در برطرف ساختن قوزبینی یا فرورفتگی هاي روی بینی دارد.

روش ديگر استفاده از نخ هاي مخصوص لیفت بيني است،برای این منظور پزشک پس از بی حسی موضعی نخ ها را در جهت هاي مختلف كار گذاشته و با این عمل ساده نوک بینی بالا کشیده می شود و البته در برخي موارد تلفيق دو روش قابل انجام است.

نتایج اکثرا بسیار رضایت بخش است زیرا فرد بدون بیهوشی و بدون جراحی به نتيجه ي مطلوب و دلخواه ميرسد.


پست های توصیه شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button