رفع افتادگی و شلی بازو، شکم، پهلو

توسط

-رفع افتادگی و شلی بازو ،شکم و پهلو:

گاهی به دلیل وجود افتادگی در برخی از نواحی بدن و تجمع چربی ها این زیبایی ظاهری را از بین میرود و فرد را دچار نگرانی هایی میکند. بهتر است بدانید رفع افتادگی و شلی نواحی مانند بازو،شکم و یاحتی پهلوها آنقدر ها هم که فکر میکنید سخت نخواهد بود و میتوانید به راحتی از شر انها خلاص شوید کافی است از RF بهره بگیرید.

‏-آر اف روشی است که با استفاده از آن میتوانید افتادگی ها را تا حد زیادی کاهش دهید و نواحی مربوطه را از ظاهر بدی که دارند نجات دهید.در این روش با تاباندن امواج رادیویی RF در اعماق پوستتان گرما ایجاد میشود و با این کار به تحریک بافت های این ناحیه پرداخته ميشود.

این روش باعث میشود تا روند کلاژن سازی در بافت بازو تسریع گردد و به همین دلیل افتادگی کاهش پیدا کند و شاهد پوست سفت تری در این نواحی باشید.

روش RF یکی از بهترین روش ها برای درمان افتادگی  وشلی بازو،شکمف و پهلوها به حساب می آید. اولین مزیت این روش این است که جزء روش های غیر جراحی به حساب می آید به همین علت بیمار با درد و ناراحتی های بعد از عمل دست و پنجه نرم نخواهد کرد و بیهوشی و بی حسی هم در کار نخواهد بود.

همچنین در این روش عوارض قابل توجهی وجود نخواهد داشت و بیمار میتواند بلافاصله بعد از آن به انجام کارهای روزمره ی خود بپردازد.

پاسخ دادن به این سوال که رفع افتادگی ها چقدر زمان خواهد برد کار ساده ای نخواهد بود چون افتادگی در بیماران مختلف بسیار متفاوت است و حداقل جلسات برای رفع انها به کمک RF کاملا به وضعیت بیمار بستگی دارد.


پست های توصیه شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button